Syn pisze maila do lekarza prywatnego.

Relacja syna zatroskanego o chorą mamę

Młodzi ludzie piszą do nas maile, w których dokładnie wyjaśnią sytuację, jaka ich spotkała. Dzięki temu otrzymują bardzo szczegółową odpowiedź i mogą zdecydować się na wizytę domową. Tym razem otrzymaliśmy naprawdę długi list, więc pozwoliliśmy sobie – za zgodą piszącego do nas Tytusa – opublikować całą jego treść.

Trzeba przyznać, że relacja zatroskanego syna jest naprawdę dokładna. Tytus martwił się o chorą mamę, która za żadne skarby nie chciała pojechać do przychodni. Syn przedstawił nam sytuację, dzięki czemu wiedzieliśmy co mu doradzić.

Relacja syna zatroskanego o chorą mamę

Szanowny Panie Doktorze,

przed wczorajszym powrotem do domu nie wiedziałem, że mamie coś dolega. Rzuciłem tornister w kąt i pobiegłem do pokoju włączyć komputer, ale nagle usłyszałem przeraźliwe kaszlenie. Nie mogłem uwierzyć, że to moja mama tak kaszle, bo jeszcze rano nic jej nie było. Okazało się, że już wcześniej bolało ją gardło, ale nie chciała mnie martwić.

Pobiegłem sprawdzić co jej dolega, ale mówiła, że to nic, w co trudno było mi uwierzyć. Dałem jej ciepły koc i przyniosłem kubek gorącej herbaty. Miałem nadzieję, że do rana do przejdzie, ale jeszcze wieczorem strasznie zwiększyła się jej gorączka, więc bałem się, że to początek dłuższej choroby.

Rano temperatura zeszła, ale pojawił się ból głowy. Kaszel był coraz silniejszy, więc poradziłem, żeby udała się do lekarza. Nawet nie chciała słyszeć o przychodni! Powiedziała, że już i tak jest za późna godzina i pewnie zapiszą ją dopiero na jutro. Poza tym mówiła, że nie znosi kolejek w przychodniach i czuje się w nich źle.

Nastolatek przybija piątkę z lekarzem po wizycie domowej

Pomyślałem, że taka choroba to nie przelewki i mama musi umówić się na wizytę w przychodni. Napisałem do mojej dziewczyny, a ona powiedziała mi, że jest coś takiego jak Doktor do Domu. Z Waszej strony dowiedziałem się sporo i pomyślałem, że napiszę do Was maila, w której opiszę wszystko i poradzicie mi co robić. Myślę nad zamówieniem wizyty domowej. Jak ona przebiega?

Serdecznie pozdrawiam,

Tytus Piaskowski

Odpowiedź Lekarza

Szanowny Panie Tytusie,

napisał Pan bardzo długiego maila, za który jesteśmy wdzięczni! Chociaż odpisujemy bardzo szybko, na pewno szybciej odebralibyśmy telefon, dlatego proszę zapisać sobie numer: 509-100-509.

Sytuacja, jaką Pan przedstawił wymaga wizyty lekarza. Jesteśmy gotowi do błyskawicznego zjawienia się w Państwa mieszkaniu, dlatego bardzo prosimy podać adres. Zadał Pan pytanie jak taka wizyta przebiega, na co pozwoli Panu odpowiedzieć artykuł na naszym blogu: Wizyta domowa – jak wygląda. Odnajdzie tam Pan odpowiedzi na wiele pytań, a na pozostałe z przyjemnością odpowiemy telefonicznie lub podczas wizyty. Proszę nie czekać, najlepiej jak mama dostanie diagnozę jak najszybciej.

Z wyrazami szacunku

Zespół DoktorDoDomu.Polityka Prywatności
Polityka prywatności dostępna jest na tej stronie: Polityka prywatności